Курсы английского языка

Re: Курсы английского языка

Сообщение Виктор Дымов » 31 янв 2019, 13:24

Колеги, підскажіть, де можна в Києві гідні курси з англійської мови пройти? Дуже потрібні якісні знання з цієї мови.
Виктор Дымов
Постоялец
Постоялец

Сообщение Андриана » 31 янв 2019, 13:50

Виктор Дымов писал(а):Колеги, підскажіть, де можна в Києві гідні курси з англійської мови пройти? Дуже потрібні якісні знання з цієї мови.

Гадаю, вам краще в Києві до Першого Кембріджского освітнього центру на курси англійської мови записатися https://cambridge.ua/uk/ . Знання тут надаяють глибокі та якісні. Викладачі висококваліфіковані і все пояснюють чітко та зрозуміло. Після закінчення курсу ви можете ортимати міжнародний сертифікат Cambridge English. Він безстроковий. Що дуже зручно.
Изображение
Андриана
Постоялец
Постоялец

Сообщение Тамара Маркова » 31 янв 2019, 14:06

Оце я сюди вдало потрапила. Теж іноземні курси в Києві шукаю. Дякую за пораду. І мені теж вона у пригоді стане.
Тамара Маркова
Постоялец
Постоялец

Сообщение Mr. Sik » 20 мар 2019, 16:07

Та ж хіба то є великою проблемою знайти курси в Києві? Тут же багато є закладіва с такого напрямленістю.
Mr. Sik
Новичок
Новичок

Сообщение Mike » 21 мар 2019, 02:05

Ну можливо вам тоді варто спробувати звернутись сюди https://grade.ua/uk/ я й сам тут проходив курси и чесно кажучи вони мені дуже допомголи освоїти англійську мову, став майже професіоналом у ній) Займались з групою лише якісні кервівники с сертификатом Сельта, дуже гарно знали свою справу та завжди могли пояснити те, що не зрозуміло та надати тільки найякісніші знання з мови) Так що, якщо ви хочете якісної освіти, обирайте лише якісні навчальні заклади.
Mike
Посетитель
Посетитель

Пред.

Вернуться в Курсы повышения квалификации, специализированные курсы и т.д.