Электрифікація

Форум для тех кто сейчас в Киеве

Электрифікація

Сообщение Liliay » 09 янв 2019, 22:23

Всіх вітаю, мені потрібна порада, якщо хто в темі, то прошу мені допомогти. Загалом, справа в тому, що у нас є ділянка, ми купили її багато років тому, але будувати зараз тільки зважилися. Але проблема в тому, що ділянка порожня, немає ніякого спорудження, ні води, ні електрики. Ми вже домовилися з будівельниками, вони приходять як спадуть морози, а за цей час ми повинні вирішити всі ці питання. Хто знає, з чого почати і куди звертатися?
Liliay
Посетитель
Посетитель

Re: Электрифікація

Сообщение Lykas » 09 янв 2019, 22:31

А якщо у вас порожня ділянка, то куди ви плануєте підводити комунікації, їх же потрібно кудись завести? Ну принаймні електрику, вона не може в повітрі висіти. Я думаю вам потрібно якусь будову зробити, адже все одно вона при будівництві будинку вам знадобиться, весь матеріал необхідно кудись складати, інструменти
Lykas
Новичок
Новичок

Сообщение Агния Веслова » 09 янв 2019, 22:55

В цьому немає ніякої проблеми, йдіть в електромережу і пишіть заяву на підключення. .При цьому напевно слід мати паспорт і документи на право власності. А далі вам розкажуть що робити. Тільки не налаштовуйтеся що це швидко і легко, взагалі проведення всяких комунікацій це процес складний
Агния Веслова
Новичок
Новичок

Сообщение Sacha Vinogradova » 09 янв 2019, 23:11

Я вам не раджу самій все це робити, на мій погляд простіше заплатити фірмі,яка всім цим займеться. Бо ходити по кабінетах і витрачати свої нерви, сили і час нікому не хочеться. А фірма займеться збором і оформленням документів, та прослідкує за подальшим безпосереднім технічним підведенням електрифікації. Я можу порадити цю фірму, якщо ви зацікавитеся таким варіантом. Фірма перевірена, я до них зверталася, а потім давала контакти друзям
Sacha Vinogradova
Посетитель
Посетитель

Сообщение Liliay » 09 янв 2019, 23:14

Я звичайно хотіла все робити сама, але я не очікувала, що це буде так складно и довго. Піду в єлектромережі і дізнаюсь, невже все настількі складно як ви всі кажете)
Liliay
Посетитель
Посетитель

Вернуться в Я в Киеве