Штучне вигодовування

Штучне вигодовування

Сообщение grechanochka » 06 фев 2021, 00:49

Так вийшло, що ми з 2 місяців на штучному вигодовуванні, річ у тому, що малюк алергік. Їсть суміш з козячим молоком. Дівчата підкажіть, як ви довго годували дитинку, а то я себе картою, що так мало годувала груддю
grechanochka

Re: Штучне вигодовування

Сообщение nataliakof » 06 фев 2021, 00:59

Я вважаю, що кожна матуся сама має вирішувати як довго годувати маля, адже це дуже індивідуально і залежить від багатьох факторів. Безсумнівно грудне годування це найважливіше для малюка, але бувають різні ситуації і тому судити когось не має сенсу
nataliakof

Сообщение kykysia » 06 фев 2021, 01:06

А у мене молока з самого початку мало було, тому довелося догодовувати сумішами. Я ще буквально пару місяців годувала грудьми, і то внаслідок, того, що чаї для лактації пила. Тому не переживайте, у житті всяке буває.
kykysia

Сообщение Layra » 06 фев 2021, 01:21

Першу донечку годувала майже 11 місяців, потім захворіла на гайморит і довелось пити багато ліків, тому вирішила кинути годування. А ось з синочком, ще у родомі були проблеми, одну грудь-брав, а другу- відмовлявся. Коли приїхали додому почав брати і другу, але не довго, тому довелось перейти на штучне вигодовування. Спочатку дуже переживала з цього приводу, а потім прочитала інформацію на цьому сайті https://mamako.ua/blog/0-3-misyatsi/isk ... rmlivanie- і заспокоїлась. Почитайте і ви, гадаю і вас це заспокоїть.
Layra

Вернуться в Грудное вскармливание