Годування

Годування

Сообщение Podruga » 11 ноя 2020, 20:19

Добрий вечір, матусі. Скажіть, до якого віку ви годували своїх малюків грудьми? Як вважаєте, чим довше тим краще, або ж навпаки? Доньці сім місяців, їсть не охоче, та й молока вже мало зовсім( Думаю повністю перейти на штучне.
Podruga

Re: Годування

Сообщение Milly » 11 ноя 2020, 20:24

Ну а що вам заважає перейти на штучну суміш? Я тут не бачу нічого поганого, сама годувала сина з чотирьох місяців сумішшю. Це справа кожного звичайно, але як на мене, так не дуже нормально, коли годують мало не до трьох років грудьми.
Milly

Сообщение Isabella » 11 ноя 2020, 20:31

Кожна мама сама вирішує як краще для неї і її дитини. Безсумнівно грудне вигодовування необхідно малюкові, але бувають ситуації, коли просто немає можливості в такому варіанті.
Isabella

Сообщение Eleonor » 11 ноя 2020, 20:37

Я годувала до півтора років першу, потім сама вирішила зав'язувати, так як вважаю що занадто довго теж не добре. А ось з другим з самого початку почалися проблеми, категорично відмовився брати груди в пологовому будинку, потім маленький період все таки виходило, але з трьох місяців довелося перейти повністю на штучну суміш. Автор, ось почитайте тут інформацію про штучне вигодовування https://mamako.ua/blog/0-3-misyatsi/iskusstvennoe-vskarmlivanie-osnovnye-prichiny-perekhoda/ . Гадаю буде корисно.
Eleonor
Новичок
Новичок

Сообщение Durogon » 25 ноя 2020, 15:53

Жена уже через полгода прекратила кормить.
Durogon

Сообщение Ermolova » 25 ноя 2020, 16:42

А у меня молоко сразу не много было, поэтому пришлось докармливать смесями. Я еще буквально пару месяцев кормила грудью, и то с помощью специального чая https://shop.hipp.ua/products/napoi/chay-dlya-laktatsii/ для улучшения лактации и специальных диет. В основном только к вечеру, так сказать на ужин. А без этого молока бы вообще не было, я пару раз ради интереса проверяла.
Ermolova
Новичок
Новичок

Вернуться в Грудное вскармливание