Підручики дитині

Підручики дитині

Сообщение Marirana » 11 янв 2022, 23:38

У мене дочка навчається в другому класі. І мені дуже хочеться їй докупити деяких зошитів і підручників для самостійного опрацьовування. Підкажіть, де це можна зробити?
Marirana

Re: Підручики дитині

Сообщение Kijin » 11 янв 2022, 23:41

А я не понимаю, зачем покупать еще какие-то учебники, если о них не говорит учительница! Неужели вам не жалко своего ребенка? Пускай учиться в школе, а дома ведь можно и отдохнуть лишний час.
Kijin

Сообщение Cegda » 11 янв 2022, 23:47

Мені дуже знайомі думки автора. Я теж вважаю, що дитина повинна вчитися та розвиватися, а не сидіти за гаджетами. Що стосується підручників, то їх не так вже й складно зараз купити https://ukr-lit.com.ua/pidruchnyky" rel="nofollow Там є практично всі варіанти і для будь-якого класу. Щось та й підберете. І в початковій школі дітей варто змушувати вчитися, щоб потім не було проблем.
Cegda

Сообщение Adriedor » 11 янв 2022, 23:51

Я никогда не вникал в этим вопросы, но когда нужно помочь детям по математике, то я помогаю. Многое вспоминается именно по школьной программе. А вот украинский без дополнительных книг не объяснить. Так что ситуации разные.
Adriedor

Вернуться в Пора в школу!