Імплантація зуба у Львові

Імплантація зуба у Львові

Сообщение Lizok » 04 май 2022, 14:13

Всім привіт друзі, потрібна ваша допомога, порадьте, будь ласка, гарну стоматологію у Львові. Мені треба імплантувати зуб, і бажано, щоб ціни були не дуже високі.
Lizok

Re: Імплантація зуба у Львові

Сообщение grechanochka » 04 май 2022, 14:23

Не завжди дешево, це добре, тому пропоную вам, краще трохи переплатити у приватній клініці, чим потім робити заново. Тим паче, що лікувати зуби зараз не дешево.
grechanochka

Сообщение Damir » 04 май 2022, 14:32

Всім доброго дня, друзі, в наш час, лікування та імплантація зубів, дуже не дешеве задоволення, тим паче якщо ви хочете, щоб вам зробили все якісно з гарантією. Я декілька місяців тому теж ремонтував свої зуби та в мене вийшла кругленька сума. Але я довго шукав клініку і знайшов ту в якій, як на мене, дуже лояльні ціни та дуже фаховий персонал. Можете подивитись ціни на імплантацію зубів тут https://dentalknysh.com.ua/implantaciya-zybiv/
Damir

Сообщение kykysia » 04 май 2022, 18:09

Я до речі на тому тижні, теж лікувала свої зуби, але у звичайній городській стоматології, грошей заплатила не менше ніж беруть у приватній. Тому раджу все ж звертатись у приватну, там хоч в чергах не треба стояти.
kykysia

Вернуться в Отзывы о стоматологиях