Вироби з шкіри ската

Вироби з шкіри ската

Сообщение Зарваня » 11 июн 2021, 22:56

Форумчани, як ви відноситесь до виробів з екзотичних тварин? Купили би собі щось ексклюзивне ? Я хочу собі замовити в якості подарунка, але не знаю що краще виглядатиме -шкіра ската чи шкіра змії?
Зарваня

Re: Вироби з шкіри ската

Сообщение Артсметия » 11 июн 2021, 22:59

Мені подобається натуральна шкіра, але не вся. Крокодила бачила -це не моє. Пітон виглядає шикарно, змія. Але я не готова такі дорогі речі купувати собі, бо люблю мати багато сумок)
Артсметия
Посетитель
Посетитель

Сообщение Ветлимер » 11 июн 2021, 23:08

У моєї подруги сумка з екзотичної шкіри -змія. Це дуже шикарно виглядає. Таку одну річ мати і не треба більше інших сумок. Я хіба що гаманця собі можу купити з такої шкіри -він десь 2-3000 грн коштує.
Ветлимер

Сообщение Кантарика » 11 июн 2021, 23:13

Я дуже люблю різні сумки, клатчі, гаманці. В мене їх немало. Є і брендові, є з якісної шкіри. Але от зі ската ще не бачила. А у нас в магазинах є такі речі? Хотіла б побачити.
Кантарика

Сообщение МИрен » 11 июн 2021, 23:20

Кантарика писал(а):Я дуже люблю різні сумки, клатчі, гаманці. В мене їх немало. Є і брендові, є з якісної шкіри. Але от зі ската ще не бачила. А у нас в магазинах є такі речі? Хотіла б побачити.

Звичайно, що є. Сама цікавилась як вигладають сумки з шкіри ската, бо моя кума мені по телефону хвалилась , що чоловік їй таку подарував . То хочу вам сказати, що це оригінальна шкіра, в магазині Thaiskin можете подивитись на вироби з ската.
МИрен
Посетитель
Посетитель

Вернуться в Болталка