Трансфер у Буковель

Трансфер у Буковель

Сообщение Крестон » 18 июн 2019, 14:05

Хочу поїхати з друзями до Верховини, але ми не знаємо, як туди дібратися з Івано-Франківська і тому, потрібна ваша допомога і поради. Послугами якої компанії ви мені запропонуєте скористуватися? Хотілося б цю тему з вами обсудити.
Крестон
Посетитель
Посетитель

Re: Трансфер у Буковель

Сообщение Сибилла » 18 июн 2019, 14:57

Крестон писал(а):Хочу поїхати з друзями до Верховини, але ми не знаємо, як туди дібратися з Івано-Франківська і тому, потрібна ваша допомога і поради. Послугами якої компанії ви мені запропонуєте скористуватися? Хотілося б цю тему з вами обсудити.

Розумію, вас. Коли намагаєшся вирішити дуже швидко питання, які стосуються трансферу – то починаєш нервувати. Я продивилася дуже багато відгуків в інтернеті, і уже потім обрала сайт для співпраці bukovel-transfer.com. Поїздки Івано-Франківськ Верховина відбуваються кожного дня за цим напрямком, можна навіть скористатися послугами екскурсовода, який розкаже що до чого. Сумно точно не буде, ми з друзями були просто у захваті від подорожі, до речі – дуже швидко доїхали.
Сибилла
Постоялец
Постоялец

Вернуться в Болталка