Де живете у Львові?

Форум для тех кто сейчас во Львове

Де живете у Львові?

Сообщение Keira » 16 янв 2019, 13:25

Всім привіт! Нас немало тут форумчан зі Львова. Багато хто переїхав сюди нещодавно. Може навіть сусіди є. Цікаво хто де живе і де на ваш погляд найкращий район для життя в з точки зору і фінансів в тому числі.
Keira
Новичок
Новичок

Re: Де живете у Львові?

Сообщение Святка » 18 янв 2019, 17:02

А я відносно недавно у Львові. І мене більше шокувало, що ціни на будь-яке житло дорожче, аніж в інших регіонах України. Живу зараз в Сихові, але там навіть незважаючи на славу цього району, ціни на житло не з дешевих, це точно.
Святка
Посетитель
Посетитель

Сообщение Николь » 19 янв 2019, 15:07

Не з дешевих, бо видно попит дуже великий!!
Николь
Новичок
Новичок

Сообщение Peppy » 19 янв 2019, 15:38

Святка писал(а):А я відносно недавно у Львові. І мене більше шокувало, що ціни на будь-яке житло дорожче, аніж в інших регіонах України. Живу зараз в Сихові, але там навіть незважаючи на славу цього району, ціни на житло не з дешевих, це точно.

Цікаво з чим ви порівнюєте, бо я особисто не розумію вас. Так, є різні власники. У декого дорогий ремонт, інші просто хитрі. Але якщо не полінитись і зайти на сайт ОЛХ, то ви побачите безліч варіантів з продажем квартир у Сихові, в тому числі доволі доступні. Так, може без ремонту чи останні поверхи, але якщо хочете дешевше, то треба йти на якісь компроміси. Я, до речі, теж тут живу. Вже десятий рік.
Peppy
Посетитель
Посетитель

Сообщение Lollita » 05 ноя 2019, 14:40

В австрийском доме живу, в центре.
Lollita

Сообщение VeronikaPri » 14 ноя 2019, 12:38

Я почти в центре живу ,пят минут от центра, переехала недавно. Люблю этот город)
VeronikaPri

Вернуться в Я во Львове