Страница 1 из 1

Де живете у Львові?

СообщениеДобавлено: 16 янв 2019, 13:25
Keira
Всім привіт! Нас немало тут форумчан зі Львова. Багато хто переїхав сюди нещодавно. Може навіть сусіди є. Цікаво хто де живе і де на ваш погляд найкращий район для життя в з точки зору і фінансів в тому числі.

Re: Де живете у Львові?

СообщениеДобавлено: 18 янв 2019, 17:02
Святка
А я відносно недавно у Львові. І мене більше шокувало, що ціни на будь-яке житло дорожче, аніж в інших регіонах України. Живу зараз в Сихові, але там навіть незважаючи на славу цього району, ціни на житло не з дешевих, це точно.

Re: Де живете у Львові?

СообщениеДобавлено: 19 янв 2019, 15:07
Николь
Не з дешевих, бо видно попит дуже великий!!

Re: Де живете у Львові?

СообщениеДобавлено: 19 янв 2019, 15:38
Peppy
Святка писал(а):А я відносно недавно у Львові. І мене більше шокувало, що ціни на будь-яке житло дорожче, аніж в інших регіонах України. Живу зараз в Сихові, але там навіть незважаючи на славу цього району, ціни на житло не з дешевих, це точно.


Цікаво з чим ви порівнюєте, бо я особисто не розумію вас. Так, є різні власники. У декого дорогий ремонт, інші просто хитрі. Але якщо не полінитись і зайти на сайт ОЛХ, то ви побачите безліч варіантів з продажем квартир у Сихові, в тому числі доволі доступні. Так, може без ремонту чи останні поверхи, але якщо хочете дешевше, то треба йти на якісь компроміси. Я, до речі, теж тут живу. Вже десятий рік.

Re: Де живете у Львові?

СообщениеДобавлено: 05 ноя 2019, 14:40
Lollita
В австрийском доме живу, в центре.

Re: Де живете у Львові?

СообщениеДобавлено: 14 ноя 2019, 12:38
VeronikaPri
Я почти в центре живу ,пят минут от центра, переехала недавно. Люблю этот город)

Re: Де живете у Львові?

СообщениеДобавлено: 01 янв 2020, 14:43
agnia
А я живу во Франковском районе

Re: Де живете у Львові?

СообщениеДобавлено: 01 янв 2020, 17:41
mizolda
Я хочу перебраться жить во Франковский район в BALTIYSʹKA HALL https://quantum.lviv.ua/. Рассматриваем этот вариант клубного дома во Львове к приобретению квартиры в нем. Мне нравится его уровень комфорта и район в котором он расположен нравится. А еще то, что в нем всего 16 квартир и развитая инфраструктура. Привлекает еще и цена самого застройщика, напрямую.

Re: Де живете у Львові?

СообщениеДобавлено: 25 апр 2020, 15:43
AlexNag
А я хочу, чтобы во Львове было чисто. Чтобы мы с вами бросали мусор в контейнеры, а не на пол. Купил за свои деньги три контейнера вот тут https://solaris.com.ua/ru/catalog/konteynery-ulichnye/" rel="nofollow. Хочу, чтобы там где живу, было чисто. Хоть вывоз мусора и платный, это дешевле, чем жить и воспитывать детей в грязи.