Однокімнатна в новобудові чи двушка в старому фонді?

Форум для тех кто сейчас во Львове

Однокімнатна в новобудові чи двушка в старому фонді?

Сообщение Николь » 23 янв 2019, 15:44

Дівчатка, зараз перед нами з чоловіком (дітей поки немає) постало питання житла. Є певна сума грошей. Думаємо взяти однокімнатну в новобудові чи двушку в старому фонді, але ближче до центру?! Що порадите? Як краще??
Николь
Новичок
Новичок

Re: Однокімнатна в новобудові чи двушка в старому фонді?

Сообщение Святка » 24 янв 2019, 14:15

Зараз однушки в новобудовах не рідко більші по площі, аніж старі. Та й перепланування будь-яке по суті на свій смак можливо зробити. Тож для мене вибір був би очевидним.
Святка
Посетитель
Посетитель

Сообщение Peppy » 25 янв 2019, 15:03

Святка писал(а):Зараз однушки в новобудовах не рідко більші по площі, аніж старі. Та й перепланування будь-яке по суті на свій смак можливо зробити. Тож для мене вибір був би очевидним.

Враховуючи львівські реалії я теж так думаю. АЛе тут треба зважати ще й на рикові реалії, як не крути.
Peppy
Посетитель
Посетитель

Сообщение Keira » 25 янв 2019, 15:20

Николь писал(а):Дівчатка, зараз перед нами з чоловіком (дітей поки немає) постало питання житла. Є певна сума грошей. Думаємо взяти однокімнатну в новобудові чи двушку в старому фонді, але ближче до центру?! Що порадите? Як краще??

Тут в мене постає інше питання. В разі покупки новобудови чи будуть у вас кошти на те, щоб зробити адекватний ремонт і головне - ЧАС, поки це все буде тривати?! А часу це займе дуже немало. Це я можу вам сказати на нашому прикладі. Ми якраз однокімнатну в ЖК Щасливий взяли. Причому знайшли вдалий варіант через сайт, що і вам раджу спробувати задля хорошого вибору.
Keira
Новичок
Новичок

Вернуться в Я во Львове