Товари для кондитерів

Форум для тех кто сейчас во Львове

Товари для кондитерів

Сообщение Laska » 29 янв 2019, 20:45

Доброго дня! Я серйозно захопилася випічкою тортів, хочу вийти на новий рівень, вже є потенційні покупці. Підкажіть, де можна придбати всі необхідні товари для кондитерів?
Laska
Посетитель
Посетитель

Re: Товари для кондитерів

Сообщение Velanna » 29 янв 2019, 21:18

Для мене спочатку випічка тортів теж було на рівні хобі. Потім з роботи скоротили, вирішила пекти торти на замовлення і скажу вам, досягла певних успіхів.
Усі товари для кондитерів замовляю в інтернет магазині https://raykonditera.com.ua/ua/contact/lvivska/lvov - тут можна придбати все необхідне за найбільш вигідною ціною. Загалом, пробуйте, експериментуйте і все обов'язково вийде!
Velanna
Постоялец
Постоялец

Сообщение Бомба » 07 апр 2019, 13:45

Мій знайомий вчиться на повара - зараз шукає, де замовити спецодяг для себе. А ви де берете одежу для роботи в ресторані - замовляєте в ател'є чи шукаєте в магазинах?
Бомба
Постоялец
Постоялец

Сообщение Пасхалка » 07 апр 2019, 14:37

Моя племінниця поступає на повара - зараз навчаєтьсяна підготовчих курсах. Маємо до початку навчального року все купити для навчання: від комплекту спецодягу до ножей, каструль і таке інше. З группи поступила пропозиція: замовити тканину інтерлок та пошити майбутнім студентам по декілька комплектів білого одягу - для практичних занятть. Це виходить досить бюджетно та вигідно - я думаю, що це слушна думка.
Пасхалка
Постоялец
Постоялец

Сообщение Rita.ve » 14 ноя 2019, 12:54

Я заказываю в интернете в наших украинских магазинах и на алиэкспрессе. Еще у нас в городе есть один магазин со всеми принадлежностями, но там дороже.
Rita.ve

Вернуться в Я во Львове